Apartamento De Roberta
Το Apartamento De Roberta Barretos επίσης διαθέτει Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.
Paroquia Bom Jesus και Faculdade Barretos βρίσκονται σε απόσταση 4 χιλιομέτρων και 5 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Εμπορικό Κέντρο North Shopping Barretos βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο.
Υπάρχει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, όπου μπορείτε να φτιάξετε ένα απλό γεύμα. Οι επισκέπτες μπορούν να πάνε για κολύμπι στην ιδιωτική πισίνα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Apartamento De Roberta;
Το το Apartamento De Roberta παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento De Roberta;
Οι επισκέπτες του το Apartamento De Roberta μπορούν να φέρουν κατοικίδια.